II eliminacja MP skuterów zakończona

Na Jeziorze Ełckim rozegrano drugą eliminację mistrzostw Polski skuterzystów wodnych. Niezwykle emocjonująco przedstawiała się rywalizacja pań, które w tym roku po raz pierwszy walczą o tytuł mistrzyni kraju.  Ostatecznie w tej klasie (RL) zwyciężyła Renata Inda z Jet Sport, z 61 punktami na swoim koncie, przed klubową koleżanką Alicją Grabowską, punktów 56. Trzecie miejsce dla reprezentantki GKS Jet Ski Team - Eweliny Sasin (49 punktów). Ogromny pech spotkał Aurelię Mazur z Jet Sportu, która prowadziła w ostatnim biegu, ale maszyna odmówiła jej posłuszeństwa i zajęła miejsce tuż za podium.

W klasach skuterów stojących Jet S i Jet O zacięte boje toczyli dwaj zawodnicy klubu Jet Sport. Zwycięzca pierwszej eliminacji – Tomasz Nowak, póki co w obu klasach musiał uznać wyższość swojego młodszego kolegi – Artura Gniadka. Trzeci w obu klasach był Paweł Piątek z Jet Ski Nysa.

W klasach skuterów siedzących RS zwyciężył wygrywając wszystkie biegi, podobnie jak w pierwszej eliminacji, Mateusz Stańczyk z GKS Jet Ski Team, przed Krystianem Domańskim z ełckiego Black Shadows i Jackiem Sobczakiem reprezentującym barwy klubu z Nysy. Z kolei klasa RO dla gospodarzy z Ełku: zwyciężył z 75 punktami Andrzej Wiśniewski, przed Dariuszem Grytem (49 pkt.). Trzeci był Mateusz Stańczyk, notując o dwa punkty mniej.

string(19) "2011-07-05 15:29:28"