Artykuł

Pechowy ostatni wyścig Wiśniewskiego w Mediolanie

To mogło być bardzo dobre zakończenie 2. eliminacji Mistrzostw Świata Skuterów Wodnych. Lider naszej ekipy  - Andrzej Wiśniewski - prowadził przez trzy okrążenia niedzielnego wyścigu . Niestety, defekt pozbawił go szans na  dowiezienie cennych punktów.

Awaria silnika bezpośrednio wpłyneła na końcowe, nienajlepsze wyniki Polaka podczas zawodów w Mediolanie. Andrzej Wiśniewski wywozi z Włoch zaledwie 11 punktów, które wywalczył w sobotnim wyścigu Runabout GP1. Zajął w nim piąte miejsce. W efekcie, nasz jedyny zawodnik walczący w całym cyklu Mistrzostw Świata, po dwóch tegorocznych eliminacjach jest sklasyfikowany na 13 pozycji (17 punktów).

W Mediolanie znakomicie spisał się Francuz  Jeremy Perez, który wygrał oba wyścigi! To oczywiście pozwoliło mu na zapewnienie sobie pozycji lidera całego cyklu. Jego łączny dorobek to 61 punktów.

Klasyfikacja MŚ Skuterów Wodnych po dwóch eliminacjach (Katar i Włochy)

17

" ["id"]=> string(3) "415" ["intro"]=> string(312) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(51) "Pechowy ostatni wyścig Wiśniewskiego w Mediolanie" ["url"]=> string(49) "pechowy_ostatni_wyscig_wisniewskiego_w_mediolanie" }