Wyniki II Eliminacji MŚ Skuterów Wodnych w klasie Runabout, Liuzhou (Chiny)

W Chinach naszemu reprezentantowi  Andrzejowi Wiśniewskiemu poszło trochę gorzej niż w I Eliminacji we Włoszech (Viverone). Z 8 zdobytymi punktami uplasował się na XI pozycji.

Zawodnik punktował tylko w pierwszym biegu gdzie zajął VIII miejsce, natomiast biegu drugiego nie ukończył.

Po dwóch rozegranych eliminacjach Andrzej Wiśniewski z 29 zdobytymi punktami zajmuje VII miejsce.

Na czele klasyfikacji MŚ jest niesamowity AL ABDULRAZZAQ Youssef z Kuwejtu, który zgromadziła komplet 100 punktów.

Czołowe miejsca w II Eliminacji Mistrzostw Świata w klasie Runabout zajęli nw. zawodnicy:

1. AL ABDULRAZZAQ Youssef       -           Kuwejt                       -           50 punktów

2. LEMOINE Cyrille                           -           Francja                      -           40 punktów

3. PEREZ Jeremy                               -           Francja                      -           32 punkty

Sklasyfikowano 20 zawodników z 7 państw.

string(1849) "

" ["id"]=> string(3) "352" ["intro"]=> string(196) "

" ["promo"]=> NULL ["promo_photo"]=> string(3) "jpg" ["region"]=> string(3) "all" ["title"]=> string(78) "Wyniki II Eliminacji MŚ Skuterów Wodnych w klasie Runabout, Liuzhou (Chiny)" ["url"]=> string(72) "wyniki_ii_eliminacji_ms_skuterow_wodnych_w_klasie_runabout_liuzhou_chiny" }