Artykuły

Najlepsi zawodnicy 2. eliminacji międzynarodowych motorowodnych MP

Podczas weekendu motorowodnego w Żninie (28-30 czerwca) obok MŚ Hydro GP odbyły się także bardzo ciekawe wyścigi w ramach międzynarodowych MP. Oto zawodnicy, którzy w swoich klasach stanęli na podium.

więcej...

Bartosz Weselak z medalem ME w wakeboardowej kat. Open Seated

Polak odniósł życiowy sukces podczas zawodów, które odbyły się w Anglii na obiekcie Whitemills Wake Park. W finale kategorii Open Seated, czyli odmianie wakboardu dla osób niepełnosprawnych, naszego reprezentanta pokonał nieznacznie Francuz Guillaume Chapelle. Trzecie miejsce zajął Niemiec Vincent Salcher.

więcej...

Henryk Synoracki Wicemistrzem Świata w motorowodnej Formule 125

Znakomicie zaprezentowali się polscy motorowodniacy podczas 3. eliminacji mistrzostw świata Hydro GP, która w miniony weekend odbyła się  w Żninie. Henryk Synoracki został Wicemistrzem Świata w Formule 125, sięgając po swój 39 medal w karierze! W Formule 500 rywali zdeklasował Marcin Zieliński. Szczecinianin wygrał zawody na Jeziorze Żnińskim Małym i umocnił się na pozycji lidera MŚ.