Artykuły

UWAGA, konkurs z nagrodami!

Ile medali MŚ i ME zdobyli w 2015 roku nasi narciarze wodni? Liczymy krążki indywidualne i drużynowe ze wszystkich kategorii (Junior, Senior, Open), za motorówką i wyciągiem (podchwytliwie i wcale nie tak łatwo będzie…) Czekamy na Wasze odpowiedzi do godz. 12.00, 5 listopada 2015 r. – wysyłajcie je pod adres media@motorowodniacy.org ).

więcej...

4 listopada pożegnamy Antoniego Jakubowskiego…

Szanowni Państwo, informujemy, że uroczystości pogrzebowe ku czci Antoniego Jakubowskiego rozpoczną się 4 listopada o godz. 12.15 w Parafii pw. św. Jozafata na Powązkach (ul Powązkowska 90 w Warszawie).

więcej...

Żegnamy Antoniego Jakubowskiego

Z ogromnym smutkiem informujemy, że w dniu 24 października na wieczną wachtę odszedł wybitny motorowodniak, instruktor i wychowawca Pan Antoni Jakubowski.

więcej...

Chełmża była ostatnim przystankiem motorowodniaków walczących w Mistrzostwach Polski. Rangę zawodów, które odbyły się w połowie września podniosły Mistrzostwa Europy Formuły 4. Tym razem zabrakło Polaka na podium, ale emocje były ogromne. Zapraszamy na naszą obszerną relację WIDEO z tych zawodów.

więcej...

Klasyfikacja drużynowa Motorowodnych Mistrzostw Polski 2015.

WKS Zegrze kolejny raz zdominował rywalizację drużynową motorowodnych Mistrzostw Polski. Na sukces WKS-u tym razem pracowało aż dziewięciu motorowodniaków, którzy zdobywali punkty w kończącym się sezonie. Drugie miejsce wywalczyła Baszta Żnin, a trzecie KS 51 Toruń.

więcej...

Awaria pokrzyżowała plany Marszałkowi

Bartłomiej Marszałek nie miał możliwości startu w zawodach o Grand Prix Chin. Powodem był uszkodzony zbiornik paliwa w bolidzie Polaka. W Liozhou wygrał aktualny Mistrz Świata Philippe Chiappe reprezentujący zespół CTIC China.